Sportingbet: Δύο προσφορές στα προκριματικά του Μουντιάλ

Η σημερινή ημέρα σημαίνει την έναρξη των προκριματικών του Μουντιάλ του 2018 και εθνικές ομάδες από όλον τον κόσμο έρχονται σήμερα αντιμέτωπες, θέλοντας να ξεκινήσουν με το δεξί τη διαδικασία πρόκρισής τους στην επόμενη φάση. Παράλληλα, και οι παίχτες του στοιχήματος θέλουν να ξεκινήσουν με το δεξί τις προβλέψεις τους στη διοργάνωση, αναζητώντας τους αγώνες εκείνους που τους προσφέρουν αυξημένη στοιχηματική αξία.

Στη Sportingbet, μάλιστα, θα βρουν δύο τέτοιους αγώνες – όσες είναι και οι σημερινές προσφορές της ιστοσελίδας στοιχήματος. Ο πρώτος από αυτούς είναι το ντέρμπι ανάμεσα σε Ιταλία και Ισπανία που υπόσχεται αυξημένα κέρδη στους παίχτες και ο δεύτερος η αναμέτρηση ανάμεσα σε Τουρκία και Ισπανία που υπόσχεται μειωμένο ρίσκο στοιχηματισμού.

Όσοι, λοιπόν, στοιχηματίσουν στο Ιταλία-Ισπανία θα είναι σε θέση να προσθέσουν ένα μπόνους 5% στα κέρδη κάθε νικητήριου στοιχήματος που θα τοποθετήσουν πριν την έναρξη του αγώνα. Στην προσφορά συμμετέχουν όλες οι στοιχηματικές αγορές που κλείνουν πριν την έναρξη του αγώνα, καθώς και τα παρολί στοιχήματα, αρκεί να αποτελούνται αποκλειστικά από αγώνες που διευθετούνται σήμερα.

Αντίστοιχα, όσοι στοιχηματίσουν στο Τουρκία-Ουκρανία θα είναι σε θέση να διεκδικήσουν επιστροφή των χαμένων τους χρημάτων έως και το ποσό των 100 ευρώ. Η επιστροφή θα πραγματοποιηθεί στην περίπτωση που επαληθευθεί το σενάριο της Sportingbet που θέλει να καταλογίζεται τουλάχιστον ένα πέναλτι, κατά τη διάρκεια του αγώνα, και επιστροφή θα δικαιούνται όσοι στοιχηματίσουν σε επιλεγμένες αγορές, πριν την έναρξη του αγώνα. Οι αγορές που συμμετέχουν στην προσφορά είναι οι εξής: ακριβές σκορ, νικητής αγώνα και over/under, σκορ πρώτου ημιχρόνου, σκορ δεύτερου ημιχρόνου και λεπτό πρώτου γκολ.

Τα χρήματα που θα προκύψουν από τις δύο προσφορές, τέλος, θα πιστωθούν στους λογαριασμούς των δικαιούχων την επόμενη εργάσιμη ημέρα, έως τις 20:00. Επιπλέον, θα έχουν τη μορφή bonus, γεγονός που σημαίνει πως απαιτείται τζιράρισμα της αξίας τους επί τρεις φορές, σε στοιχήματα της Sportingbet με απόδοση 1.50 και άνω.

Η Sportingbet ανήκει στις νόμιμες εταιρίες στοιχήματος της Ελλάδας και λειτουργεί συνολικά σε άλλες 200 χώρες.