Άφθονα στοιχήματα στον φιλικό αγώνα του ΠΑΟΚ προσφέρει η στοιχηματική ιστοσελίδα Goalbet

Ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει απόψε την Αϊντχόφεν σε έναν φιλικό αγώνα και η στοιχηματική ιστοσελίδα Goalbet όχι μόνο καλύπτει στοιχηματικά την αναμέτρηση, αλλά προσφέρει για μια ακόμα φορά άφθονα στοιχήματα. Άλλωστε, οι φιλικοί αγώνες δε φημίζονται για την ποικιλία στοιχηματικών επιλογών που προσφέρουν, αλλά η Goalbet συνεχίζει την παράδοση που τη θέλει να προσφέρει πάρα πολλά και διαφορετικά στοιχήματα.

Χάρη στην Goalbet, λοιπόν, οι παίχτες του στοιχήματος μπορούν να επιλέξουν ανάμεσα από αρκετές αγορές για τον σημερινό αγώνα ανάμεσα σε Αϊντχόφεν και ΠΑΟΚ και να διεκδικήσουν μικρά η μεγάλα κέρδη. Οι επιλογές είναι πολλές και κάποιες από αυτές κρύβουν ευκαιρίες στοιχηματισμού.

Τα στοιχήματα της Goalbet στο Αϊντχόφεν-ΠΑΟΚ

Η Goalbet, ανήκει στις νόμιμες εταιρίες στοιχήματος της Ελλάδας και έχει ήδη ανακοινώσει εκατοντάδες στοιχήματα στον αποψινό φιλικό αγώνα του ΠΑΟΚ και, μόλις ξεκινήσει θα τα αντικαταστήσει με τα αντίστοιχα του live στοιχήματος. Έως τότε, όμως, οι παίχτες μπορούν να στοιχηματίζουν σε συνηθισμένες ή μη αγορές.

Για παράδειγμα, μπορούν να στοιχηματίσουν στο 1Χ2 ή στο over/under. Οι κλασικές αγορές περιλαμβάνουν και επιλογές όπως το χάντικαπ, το GG/NG, η διπλή ευκαιρία, το ακριβές σκορ και το ημίχρονο/τελικό. Παράλληλα, οι παίχτες μπορούν να στοιχηματίζουν και στα δύο ημίχρονα του αγώνα, όπως το ακριβές σκορ και η διπλή ευκαιρία ημιχρόνου.

Οι επιλογές που προσφέρει η Goalbet συνεχίζονται με τα μονά/ζυγά και την ομάδα που θα σκοράρει πρώτη, ενώ δε λείπουν και τα στοιχήματα στα κόρνερ, όπου μπορούν να στοιχηματίσουν στο over/under, στην τριπλή επιλογή και στο ασιατικό χάντικαπ. Τέλος, οι παίχτες μπορούν να τοποθετήσουν και συνδυαστικά στοιχήματα που προσφέρει η Goalbet, συνδυάζοντας προβλέψεις για το 1Χ2 και το over/under, το 1X2 και το GG/NG και άλλες.