Sportingbet: Επιστροφή χαμένων χρημάτων στο Γαλλία-Ρουμανία

Η Γαλλία και η Ρουμανία είναι το ζεύγος των ομάδων που θα εγκαινιάσουν απόψε στις 22:00 το φετινό EURO, σε έναν αγώνα που υπόσχεται και αρκετά κέρδη σε όσους στοιχηματίσουν σε αυτόν και προβλέψουν με επιτυχία. Παράλληλα, όμως, ο ίδιος αγώνας υπόσχεται μειωμένο ρίσκο στα μέλη της Sportingbet, χάρη στη σημερινή προσφορά της ιστοσελίδας στοιχήματος.

Πρόκειται για μια προσφορά επιστροφής χαμένων χρημάτων, η οποία αφορά στον αποψινό αγώνα του EURO και υπόσχεται έως και 100 ευρώ στους παίχτες που θα επιλέξουν συγκεκριμένες αγορές και προβλέψουν λάθος.

Αναλυτικότερα, στην προσφορά θα συμμετάσχουν μόνον όσοι παίχτες στοιχηματίσουν στον αγώνα της Γαλλίας με τη Ρουμανία, πριν την έναρξή του, και επιλέξουν τις εξής στοιχηματικές αγορές: ακριβές σκορ, νικητής αγώνα και over/under, σκορ πρώτου ημιχρόνου, σκορ δεύτερου ημιχρόνου και λεπτό πρώτου γκολ.

Παράλληλα, η Sportingbet έχει ανακοινώσει μία ακόμη προϋπόθεση, η οποία θα κρίνει αν τελικά η προσφορά επιστροφής χαμένων χρημάτων πραγματοποιηθεί ή όχι. Πρόκειται για το σενάριο που θέλει τον Γκριεζμάν να σκοράρει το πρώτο γκολ του αγώνα. Στην περίπτωση που το συγκεκριμένο σενάριο δεν επαληθευθεί, η προσφορά της Sportingbet θα ακυρωθεί.

Εφόσον η Sportingbet πραγματοποιήσει την προσφορά, οι παίχτες που θα δικαιούνται επιστροφή των χαμένων χρημάτων τους θα τα δουν να πιστώνονται στον λογαριασμό τους την επόμενη εργάσιμη ημέρα, έως τις 20:00. Τα χρήματα αυτά, όμως, δε θα είναι διαθέσιμα προς ανάληψη, καθώς θα έχουν τη μορφή μπόνους. Αυτό σημαίνει ότι θα πρέπει πρώτα να τζιράρουν την αξία τους επί τρεις φορές, σε στοιχήματα με απόδοση 1.50 και άνω, προκειμένου να τα απελευθερώσουν.

Η Sportingbet ανήκει στις νόμιμες εταιρίες στοιχήματος της Ελλάδος ιδρύθηκε το 1998 και έχει εξελιχθεί ως μία από τις πιο γνωστές αλλά και αξιόπιστες εταιρίες του χώρου.