Sportingbet: Bonus και επιστροφή χρημάτων στο Champions League

Οι αγώνες των προκριματικών του Champions League πληθαίνουν μέρα με τη μέρα και οι εταιρίες στοιχημάτων  δεν παραλείπουν να ανακοινώσουν προσφορές που υπόσχονται είτε αυξημένα κέρδη είτε μειωμένο ρίσκο σε όσους επιλέξουν να στοιχηματίσουν σε αυτούς. Η Sportingbet, μάλιστα, αποτελεί φωτεινό παράδειγμα τέτοιας ιστοσελίδας, καθώς ανακοίνωσε σήμερα δύο προσφορές για αντίστοιχους αγώνες των προκριματικών της διοργάνωσης.

Η πρώτη από αυτές τις προσφορές είναι ένα μπόνους 5%, το οποίο μπορούν να προσθέσουν στα κέρδη τους όσοι στοιχηματίσουν στο Ολυμπιακός-Χαποέλ, και η δεύτερη μια επιστροφή χαμένων χρημάτων που θα δικαιούνται όσοι στοιχηματίσουν στο Ρόζενμποργκ-ΑΠΟΕΛ.

Αναλυτικότερα, η νόμιμη εταιρία στοιχημάτων Sportingbet υπόσχεται αρχικά να προσθέσει ένα bonus 5% στα κέρδη κάθε νικητήριου στοιχήματος που θα τοποθετήσουν τα μέλη της στο Ολυμπιακός-Χαποέλ. Στην προσφορά συμμετέχουν όλες οι στοιχηματικές αγορές που κλείνουν πριν την έναρξη του αγώνα (ξεκινά στις 21:45), καθώς και τα παρολί στοιχήματα. Όσοι, όμως, συνδυάσουν τις επιλογές τους σε ένα παρολί, θα πρέπει να επιλέξουν αποκλειστικά αγώνδες που διευθετούνται σήμερα, έως τα μεσάνυχτα.

Παράλληλα, όσοι στοιχηματίσουν στο Ρόζενμποργκ-ΑΠΟΕΛ και επιλέξουν μία από τις αγορές που συμμετέχουν στη δεύτερη προσφορά της Sportingbet θα δικαιούνται επιστροφή έως και 100 ευρώ, στην περίπτωση που χάσουν. Την επιστροφή θα δικαιούνται όσοι στοιχηματίσουν και πάλι πριν την έναρξη του αγώνα (στις 20:15), στις εξής αγορές: ακριβές σκορ, νικητής αγώνα και over/under, σκορ πρώτου ημιχρόνου, σκορ δεύτερου ημιχρόνου και λεπτό πρώτου γκολ. Τέλος, για να προχωρήσει η Sportingbet στην επιστροφή των χαμένων χρημάτων, θα πρέπει να καταλογιστεί τουλάχιστον ένα πέναλτι, κατά τη διάρκεια του αγώνα.

Όσοι συμμετάσχουν στις προσφορές, τέλος, θα εξασφαλίσουν χρήματα με τη μορφή μπόνους. Αυτό σημαίνει ότι δε θα είναι άμεσα διαθέσιμα προς ανάληψη και πως απαιτείται τζιράρισμα της αξίας τους επί τρεις φορές, σε στοιχήματα της Sportingbet με απόδοση 1.50 και άνω.

Και εχτές είχαμε ελληνική συμμετοχή στους αγώνες του Champions League με τον ΠΑΟΚ να αντιμετωπίζει τον Άγιαξ και η Sportingbet ανακοίνωσε το ματς με μπόνους στα κέρδη.