Sportingbet: Επιστροφή χαμένων χρημάτων στο Πολωνία-Πορτογαλία

Πολωνία και Πορτογαλία θα διεκδικήσουν απόψε στις 22:00 το πρώτο εισιτήριο για τους ημιτελικούς του EURO, σε έναν αγώνα που δεν πρόκειται να συγχωρήσει λάθη – τουλάχιστον όχι τα λάθη των δύο ομάδων, καθώς οι παίχτες του στοιχήματος που θα προχωρήσουν σε προβλέψεις μέσω της Sportingbet έχουν το περιθώριο για λάθη, χάρη στη νέα προσφορά που ανακοίνωσε η ιστοσελίδα στοιχημάτων.

Αναλυτικότερα, ακόμη και όσοι παίχτες προβλέψουν λάθος σε επιλεγμένες αγορές του Πολωνία-Πορτογαλία θα αποκτήσουν μια δεύτερη ευκαιρία, χάρη στην προσφορά επιστροφής χαμένων χρημάτων που ανακοίνωσε η Sportingbet. Η συγκεκριμένη προσφορά υπόσχεται επιστροφή έως και 100 ευρώ σε όσους παίχτες συμμετάσχουν, αρκεί να καλυφθούν κάποιες απαραίτητες προϋποθέσεις.

Η πρώτη και βασικότερη από αυτές τις προϋποθέσεις αφορά στην επαλήθευση του σεναρίου που θέλει τον Ρονάλντο να πετυχαίνει το πρώτο γκολ του αγώνα. Στην περίπτωση που ο άσος της Πορτογαλίας δεν σκοράρει πρώτος, η προσφορά θα ακυρωθεί.

Εφόσον, όμως, η Sportingbet προχωρήσει στην επιστροφή χαμένων χρημάτων, δικαίωμα συμμετοχής θα έχουν όσοι στοιχημάτισαν πριν την έναρξη του αγώνα, στις εξής αγορές: ακριβές σκορ, νικητής αγώνα και over/under, σκορ πρώτου ημιχρόνου, σκορ δεύτερου ημιχρόνου και λεπτό πρώτου γκολ.

Οι παίχτες που θα εξασφαλίσουν επιστροφή των χαμένων χρημάτων τους, τέλος, θα δουν τα χρήματά τους να πιστώνονται στους λογαριασμούς τους την επόμενη εργάσιμη ημέρα. Ωστόσο, δε θα είναι άμεσα διαθέσιμα προς ανάληψη, καθώς απαιτείται το τζιράρισμα της αξίας τους επί τρεις φορές, σε στοιχήματα της Sportingbet με απόδοση 1.50 και άνω, προκειμένου να απελευθερωθούν.

Την επιστροφή χρημάτων που προσφέρει στα μέλη της η Sportingbet μπορούν να εκμεταλλευτούν και οι Έλληνες παίκτες καθώς η εταιρία ανήκει στις νόμιμες εταιρίες στοιχήματος της χώρας μας.