Sportingbet: Επιστροφή χαμένων χρημάτων στο Γερμανία-Πολωνία

Η Γερμανία και η Πολωνία έρχονται απόψε στις 22:00 αντιμέτωπες σε έναν αγώνα που ενδεχομένως να μην ξεχωρίζει στο αγωνιστικό πρόγραμμα του EURO, αλλά σίγουρα ξεχωρίζει στο πρόγραμμα των προσφορών των εταιριών του στοιχήματος. Ανάμεσα σε αυτές τις στοιχηματικές εταιρίες βρίσκεται και η Sportingbet, η οποία ανακοίνωσε μια προσφορά για το Γερμανία-Πολωνία που υπόσχεται μείωση του ρίσκου στοιχηματισμού.

Η συγκεκριμένη προσφορά δεν είναι άλλη από την επιστροφή των χρημάτων που ενδεχομένως χάσουν όσοι στοιχηματίσουν στον αποψινό αγώνα του EURO. Πρόκειται για επιστροφή ολόκληρου του ποσού που ενδεχομένως χαθεί, έως και το ποσό των 100 ευρώ.

Αναλυτικότερα, η νόμιμη ιστοσελίδα στοιχημάτων Sportingbet ανακοίνωσε πως θα προχωρήσει στην επιστροφή των χρημάτων που θα χάσουν τα μέλη της, αν επαληθευθεί το σενάριο που θέλει τον Γκέτσε να σκοράρει το πρώτο γκολ του αγώνα. Σε αντίθετη περίπτωση, η προσφορά θα ακυρωθεί.

Για να δικαιούνται, όμως, οι παίχτες επιστροφή των χαμένων τους χρημάτων, θα πρέπει πρώτα απ’ όλα να τοποθετήσουν τα στοιχήματά τους πριν την έναρξη του αγώνα. Επιπλέον, θα πρέπει να επιλέξουν μία από τις στοιχηματικές αγορές που συμμετέχουν στην αγορά. Σύμφωνα με τους όρους και τις προϋποθέσεις της προσφοράς της Sportingbet, οι αγορές αυτές είναι οι εξής: ακριβές σκορ, νικητής αγώνα και over/under, σκορ πρώτου ημιχρόνου, σκορ δεύτερου ημιχρόνου και λεπτό πρώτου γκολ.

Όσοι, τέλος, συμμετάσχουν στην προσφορά και εξασφαλίσουν επιστροφή των χαμένων τους χρημάτων, θα πρέπει να κάνουν υπομονή έως τις 20:00 της επόμενη εργάσιμης ημέρας, προκειμένου αυτά να επιστρέψουν στον λογαριασμό τους. Τα χρήματα αυτά, μάλιστα, θα έχουν τη μορφή μπόνους, γεγονός που σημαίνει πως δε θα είναι διαθέσιμα προς ανάληψη, παρά μόνον αφού τζιραριστεί η αξία τους επί τρεις φορές, σε στοιχήματα με απόδοση 1.50 και άνω.