Sportingbet: Διπλή προσφορά στα φιλικά ποδοσφαίρου

Οι δύο αγώνες ποδοσφαίρου που ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα της ιστοσελίδας στοιχημάτων Sportingbet είναι δύο φιλικά που πραγματοποιούνται στο πλαίσιο της προετοιμασίας των εθνικών ομάδων για τα προκριματικά του Μουντιάλ του 2018. Οι δύο αγώνες, το Ελλάδα-Λευκορωσία και το Ολλανδία-Βέλγιο, ξεχωρίζουν και για έναν επιπλέον λόγο: συνοδεύεται ο καθένας και από μία προσφορά που υπόσχεται είτε αυξημένα κέρδη είτε μειωμένο ρίσκο.

Αναλυτικότερα, η Sportingbet ανακοίνωσε δύο προσφορές για τους δύο αγώνες: ένα μπόνους 5% στα κέρδη που θα εξασφαλίσουν όσοι στοιχηματίσουν στο Ελλάδα-Λευκορωσία και μια επιστροφή χρημάτων σε όσους χάσουν, στοιχηματίζοντας στο Ολλανδία-Βέλγιο.

Όσοι, λοιπόν, στοιχηματίσουν στο Ελλάδα-Λευκορωσία θα προσθέσουν ένα μπόνους 5% στα κέρδη κάθε νικητήριου στοιχήματος που θα τοποθετήσουν πριν την έναρξη του αγώνα, στις 21:15. Στην προσφορά δε συμμετέχουν τα live στοιχήματα, αλλά συμμετέχουν τα παρολί, αρκεί να αποτελούνται αποκλειστικά από αγώνες που διευθετούνται σήμερα.

Αντίστοιχα, όσοι στοιχηματίσουν στο Ολλανδία-Βέλγιο και χάσουν θα μπορούν να διεκδικήσουν επιστροφή των χρημάτων τους, έως και το ποσό των 100 ευρώ. Η προσφορά της Sportingbet θα ενεργοποιηθεί μόνον στην περίπτωση που επαληθευθεί το σενάριο που θέλει να καταλογίζεται τουλάχιστον ένα πέναλτι κατά τη διάρκεια του αγώνα και σε αυτή θα συμμετάσχουν όσοι τοποθετήσουν τα στοιχήματά τους πριν την έναρξη του αγώνα, στις 21:45. Επιπλέον, δε συμμετέχουν στην προσφορά όλες οι διαθέσιμες στοιχηματικές αγορές, αλλά επιλεγμένες – το ακριβές σκορ, το νικητής αγώνα και over/under, το σκορ πρώτου ημιχρόνου, το σκορ δεύτερου ημιχρόνου και το λεπτό πρώτου γκολ.

Τα χρήματα που θα εξασφαλίσουν όσοι εκμεταλλευτούν τις δύο σημερινές προσφορές της Sportingbet θα πιστωθούν στους λογαριασμούς τους την επόμενη εργάσιμη ημέρα και θα έχουν τη μορφή bonus. Αυτό σημαίνει πως δε θα είναι διαθέσιμα προς ανάληψη, παρά μόνον αφότου τζιραριστεί η αξία τους επί τρεις φορές, σε στοιχήματα με απόδοση 1.50 και άνω.

Την προσφορά για τα προκριματικά του Μουντιάλ μπορούν να επωφεληθούν και οι Έλληνες παίκτες του στοιχήματος μιας και η Sportingbet ανήκει στις νόμιμες εταιρίες στοιχήματος της χώρας μας.