Sportingbet: Επιστροφή χρημάτων στο Θέλτα-Παναθηναϊκός

Κάθε αγώνας που διεξάγεται σήμερα, στο πλαίσιο του Europa League, ξεχωρίζει για τους δικούς του λόγους. Κάποιοι από αυτούς, για παράδειγμα, συμμετέχουν σε κάποια προσφορά και υπόσχονται κέρδη με μειωμένο ρίσκο. Και κάποιοι άλλοι παρουσιάζουν ελληνικό ενδιαφέρον, καθώς θα κρίνουν τις ελπίδες μιας ελληνικής ομάδας για πρόκριση στην επόμενη φάση της διοργάνωσης. Ένας από αυτούς τους αγώνες, μάλιστα, ανήκει και στις δύο παραπάνω κατηγορίες, για όσους αποφασίσουν να στοιχηματίσουν σε αυτόν μέσω της εταιρίας στοιχημάτων Sportingbet.

Πρόκειται για τον αγώνα ανάμεσα σε Θέλτα και Παναθηναϊκό, ο οποίος ξεκινά σήμερα στις 20:00 και υπόσχεται κέρδη με μειωμένο ρίσκο σε όσα μέλη της Sportingbet εκμεταλλευτούν σήμερα την προσφορά της. Η προσφορά υπόσχεται επιστροφή των χρημάτων που ενδεχομένως χάσουν όσοι στοιχηματίσουν σε επιλεγμένες αγορές του αγώνα, έως και το ποσό των 100 ευρώ.

Αναλυτικότερα, η Sportingbet υπόσχεται να επιστρέψει τα χαμένα χρήματα των μελών της που θα στοιχηματίσουν στο Θέλτα-Παναθηναϊκός, αρκεί να επαληθευθεί το σενάριο που θέλει τον Μπεργκ να σκοράρει οποιαδήποτε στιγμή κατά τη διάρκεια του αγώνα. Αν το σενάριο επαληθευθεί, η Sportingbet θα επιστρέψει τα χαμένα χρήματα – αν όχι, η προσφορά θα ακυρωθεί.

Εφόσον, όμως, η Sportingbet προχωρήσει σε επιστροφή χαμένων χρημάτων, δικαίωμα συμμετοχής στην προσφορά θα έχουν όσοι στοιχηματίσουν πριν την έναρξη του αγώνα και επιλέξουν συγκεκριμένες αγορές. Οι αγορές που συμμετέχουν στην προσφορά είναι οι εξής: ακριβές σκορ, νικητής αγώνα και over/under, σκορ πρώτου ημιχρόνου, σκορ δεύτερου ημιχρόνου και λεπτό πρώτου γκολ.

Όσοι, τέλος, συμμετάσχουν στην προσφορά και εξασφαλίσουν επιστροφή των χαμένων τους χρημάτων θα πρέπει να κάνουν υπομονή έως την επόμενη εργάσιμη ημέρα, προκειμένου να τα δουν να μεταφέρονται στον λογαριασμό τους. Τα χρήματα, όμως, θα έχουν τη μορφή bonus, γεγονός που σημαίνει πως δε θα είναι άμεσα διαθέσιμα προς ανάληψη και πως απαιτείται τζιράρισμα της αξίας τους επί τρεις φορές, σε στοιχήματα της Sportingbet με απόδοση 1.50 και άνω.

Χτες ρίχτηκαν στην μάχη του Europa League ο Ολυμπιακός με τον ΠΑΟΚ και δεν θα μπορούσαν να λείψουν οι προσφορές της Sportingbet.

Η Sportingbet είναι από τις πιο γνωστές στοιχηματικές εταιρίες παγκοσμίως μιας και λειτουργεί νόμιμα σε 200 χώρες συμπεριλαμβανόμενης και της Ελλάδος.